piątek, 4 września 2015

OFERTA LAST MINUTE!

Nastał wrzesień. Miesiąc, w którym ptak od brakującego siana ma ręce pełne roboty, ale taka jest właśnie rola...jedna z ról mężów. Aby uprzyjemnić Państwu ten smutny czas pobytu pociech w placówkach szkolnych i przedszkolnych, specjalnie dla Was przygotowaliśmy coś wyjątkowego!

Biuro podróży "Raz kozie śmierć" ma do zaoferowania Państwu wspaniałą i wyjątkową ofertę last minute:


dwumiesięczne, rodzinne wakacje wypełnione agroturystycznymi atrakcjami! Tylko u nas i tylko za darmo...prawie za darmo. Zadacie sobie pewnie pytanie: a w czym niby ta oferta przebija wyjątkowością inne oferty? Chcąc wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom oraz udzielić Wam wyczerpującej odpowiedzi, poniżej prezentujemy spis wszystkich atrakcji wliczonych w koszt oferty.

1. Wypoczynek rozpoczniemy uroczystym apelem, na którym wysłuchają Państwo wspaniałych i wzniosłych przemówień dyrektora i vice-dyrektor placówki. Półtoragodzinny odpoczynek na krzesełkach dla krasnali, umilimy Państwu tańcami, śpiewami i rozdaniem dyplomów oraz nagród. Nie dla Państwa rzecz jasna... Najcenniejsza w tym wszystkim jest możliwość uczestniczenia w uroczystości.2. Po apelu należy zrzucić z siebie strój galowy i schować go głęboko na dnie szafy. Podczas tej czynności sugerujemy splunąć przez lewe ramię i natrzeć sobie czoło pampersem, zawiązując jednocześnie na lewym nadgarstku czerwoną wstążkę i śpiewając "Elli ellama sabachtani". Nie pytajcie po co, bo i tak nie wiemy. Od tego momentu, przez całe dwa miesiące obowiązuje styl luźny, przewiewny, a czasami wręcz niechlujny. Jako drugą z licznych atrakcji przewidujemy kąpiel w suchym basenie. Ponieważ przez najbliższy miesiąc pogoda będzie iście jesienna, a jak wiadomo, człowiek na wakacjach lubi popływać - specjalnie dla Was przygotowaliśmy wprost idealny wobec panujących warunków pogodowych basen...basenik. Enjoy!3. Po cudownej kąpieli czas na kolejną atrakcję: "Powsinoga". Oferujemy Państwu przejażdżkę lub przebieżkę (w zależności od wieku, wzrostu, a przede wszystkim płci) tradycyjnym środkiem komunikacji wiejskiej, który przez najbliższe kilka miesięcy będzie przyrośnięty do ręki Waszego partnera.4. Nie zatrzymując się nawet na chwilę przechodzimy do pozycji następnej, którą jest...KTÓRĄ JEST...puf pam bum puf puf bam: nurkowanie! Będą mieli Państwo możliwość penetrowania dna, bogatego w skarby zbiornika wodnego, w którym, jak wiemy z zaufanych źródeł, NAPRAWDĘ ukryto wrak pociągu ze złotem. Wałbrzych to tylko medialna przykrywka, Zapewniamy profesjonalny sprzęt...

...oraz profesjonalny zbiornik wodny. Uwaga! Wszystko co wynurkujecie będzie Waszą własnością!
Nad Państwa bezpieczeństwem będzie czuwać wykwalifikowany personel ratowniczy, zaopatrzony w specjalistyczne przyrządy.

5. Mając na uwadze Waszą dbałość o kondycję fizyczną, specjalnie dla Was przygotowaliśmy możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. Czegoś, co przez dziesiątki lat pozostanie pamiątką po Waszej obecności oraz pochłonie wszystkie oszczędności, których nie macie: zbijanie ław, na których nie da się siedzieć.


6. Czy ogarnęło już Was szaleństwo naszej oferty? Jeżeli jeszcze nie, oto kolejna atrakcja: znajdujące się na terenie ośrodka SPA "Kurze łapki", wszystkim wczasowiczom zapewni zabieg poprawiający ukrwienie i jędrność skóry - bicze wodne.


7.  Podążając szeroką ścieżką wyśmienitych zabiegów kosmetycznych, nie sposób nie zatrzymać się przy kolejnym z nich, którym jest...siedzicie? Którym jest kąpiel w zielonym jeziorze, które słynie z tego, że jest... zielone.

Oczywiście w tle nie może zabraknąć profesjonalnego sprzętu ratowniczego.

8. Były bicze wodne, było zielone jezioro, a to nadal nie koniec atrakcji! Spa "Kurze łapki" w swojej nieograniczonej hojności, oferuje Państwu kolejną strawę dla ciała, którą są również kąpiele, ale tym razem błotne. Chcesz poczuć się jak świnia i bez skrępowania wytaplać się w błocie? Voila! Twoja prośba jest dla nas rozkazem. Twoja skóra będzie gładsza niż cycek studentki z koedukacyjnego akademika.


9. Zabiegi poprawiające nasz wygląd zewnętrzny są ważne, ale nie zapominajmy o odpowiedniej diecie. Nad sporządzaniem zbilansowanych i wytrawnych posiłków, czuwać będzie elita w dziedzinie sztuki kulinarnej. Dania spod ich ręki wprowadzą Państwa podniebienia w rozkosz. Słyną również z tego, że wygląd swoich potraw wzorują na znanych i cenionych osobistościach! Smacznego.10. Następnym punktem naszej oferty jest przygotowana specjalnie dla pań, możliwość skorzystania z usług profesjonalnej wizażystki ze studia wizażu "Zmarszczka & fałda". Bo każda kobieta lubi czuć się pięknie i wyglądać pięknie. Makijaż zatytułowany: "Umalowałam się, pobeczałam się i położyłam się spać"


11. A skoro wyglądamy już jak milion dolarów, a nasze dzieci nie krzyczą "Mamo masz takie same włosy pod pachami jak tata!", chcemy to uwiecznić! I dlatego również w tym zakresie wyszliśmy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zatrudniliśmy do Państwa dyspozycji fachowego rysownika, który ołówkiem...ba, który długopisem tworzy cuda! Portret naszkicowany jego genialną dłonią, będzie idealną ozdobą na ścianie głównej w Waszych domach. Słyszycie już głosy zachwytu podziwiających go przyjaciół?


12. Było coś dla ciała, czas na strawę dla ducha. Sztuka. Kochamy ją, interpretujemy, podziwiamy... ewentualnie stojąc naprzeciwko dzieła artysty i drapiąc się po podbródku myślimy "Co to k***a ma być?!". Dbając jednak o Państwa rozwój duchowy przygotowaliśmy wystawę malowideł ściennych. Te cudowne dzieła sztuki nowoczesnej wprawiły już w osłupienie wiele osób, w tym samą właścicielkę ścian.
Nie sposób nie wspomnieć o jakości ich wykonania. Imponująca trwałość malowideł daje pewność, że dzieła te nie poddadzą się żadnym środkom czystości. Jedynie zburzenie ściany mogłoby dać...jakiś efekt. Pytanie tylko, czy ten efekt zadowoliłby właścicielkę tych...zaskakujących malowideł?

13. Na sam koniec zostawiliśmy dla Państwa perełkę wakacyjnych atrakcji. Postrach przechodniów, gratka dla fanów horrorów, koszmar senny dzieci oraz żyła złota dla weterynarzy. Boją się go nawet ptaki Hitchcocka. Efekt długiej, gęstej sierści i upałów - szczuropies! Tylko u nas ten wybryk natury, do obejrzenia na własne oczy. Nie możecie przegapić takiej okazji.Jeżeli nasza oferta trafiła do Państwa serc i wyrażają Państwo chęć rezerwacji miejsc, prosimy o wypełnienie formularza Disqus. Uwaga! Następny turnus już za rok!

A tu można oddać łapkę zBLOGowani

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fajnie że mnie odwiedziłaś/eś. Mam nadzieję, że spędziłaś/eś tu miło czas. Możesz podzielić się swoimi wrażeniami w komentarzach, możesz też zachować opinię wyłącznie dla siebie. Oczywiście komentarze obraźliwe zostaną usunięte z wiadomych przyczyn. Dzięki :)