wtorek, 16 czerwca 2015

Jak szybko i bezboleśnie popełnić samobójstwo

W życiu każdego człowieka przychodzą chwile, kiedy nie ma on już siły na nic. Nie ma siły nawet rzygać na myśl o swojej beznadziejnej i nieszczęśliwej egzystencji. Nie ma siły narzekać na natłok obowiązków nakrytych grubą kołdrą wypełnioną problemami. Nie ma siły płakać z powodu odrzucenia, niezrozumienia, naśmiewania się innych, braku kasy na koncie czy choroby. Miało być tak pięknie! Tymczasem wyszło... Wyszło jak zawsze.

Po cholerę dłużej się męczyć i wegetować na tym totalnie niesprawiedliwym ziemskim padole?
Po cholerę katować swoją duszę, wstawać rano, jeść, rozmawiać...po cholerę BYĆ?


A no chociażby dlatego, że życie jest TYLKO JEDNO i drugiej szansy nie dostaniesz. Jak się zabijesz - Puff!
Znikasz.
Na zawsze.
Nie ma Cię.
Nie istniejesz.
I nie będzie to Twoja świadoma decyzja, tylko efekt desperacji i braku pomysłu na przejęcie kontroli nad beznadzieją sytuacją, w której się właśnie znalazłeś. Oszczędzę Ci banałów w stylu "Życie jest piękne", "Świat jest cudowny" itp. Poproszę Cię tylko o jedno: powód, dla którego nie chcesz żyć już znasz. Ale znajdź choć jeden...JEDEN powód, dla którego żyć warto. No dalej...śmiało...tylko jeden. Masz już? A może znajdziesz jeszcze drugi? Hmmm? No weź, pomyśl, co zawsze chciałeś zrobić? Gdzie chciałeś pojechać, co chciałeś zobaczyć? Tańczyłeś kiedyś nago nocą na nadmorskiej plaży? Nie? Polecam, choć piasek jest potem wszędzie. Naprawdę wszędzie... Ale to jest właśnie wolność. Nie śmierć. Nie samobójstwo.
Samobójstwo to najkrótsza droga do rozwiązania problemu, tylko czy oby najwłaściwsza? Nie ma sytuacji bez wyjścia. Zawsze, ale to zawsze znajdzie się rozwiązanie, tylko czasem wymaga ono czasu, czasem wsparcia najbliższych, a czasem kopa w dupę od całkowicie obcej Ci osoby. I uwierz, doskonale wiem co mówię i doskonale Cię rozumiem.

Jeżeli szukasz skutecznego sposobu na śmierć, zabicie się, popełnienie samobójstwa (nie bez celu wymieniam wszystkie te frazy po kolei), uzyskasz go pod poniższym linkiem. Z góry uprzedzam - nie zrażaj się sporą ilością treści, gdyż tylko doczytanie jej do końca pozwoli Ci uzyskać najlepszą wiedzę w tym temacie, a o to Ci przecież chodzi?

Jak szybko umrzeć...może nawet i ze śmiechu

A jeżeli choć na moment udało mi się poprawić Tobie humor i tchnąć odrobinę wiary w to, że gówno z butów zawsze da się wydłubać, nawet jeżeli to ciężkie trepy (to tylko niezgrabna metafora), może warto skorzystać z którejś z poniższych opcji i dać sobie...i innym...i ŻYCIU szansę?

116 123 – Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym
22 425 98 48 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna
116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
801 120 002 – Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia”
800 112 800 – „Telefon Nadziei” dla kobiet w ciąży i matek w trudnej sytuacji życiowej

lub napisz do mnie blog.cojaplote@gmail.com. Nie jestem wykwalifikowanym psychologiem jak ci z powyższych instytucji, ale zależy mi na Twoim życiu. Zależy mi na Tobie!

Zatem bądź ambitny i nie wybieraj drogi na skróty!  Tańcz, a jak się wstydzisz - po prostu załóż ciuchy.

A jeżeli nadal jesteś pewien swojej decyzji - oto dziesięć propozycji.

Inicjatorem akcji jest Janek, autor bloga Stay Fly.
Jeżeli i Ty jesteś blogerem i chcesz dołączyć do zhackowania Google - śmiało!


2 komentarze:

  1. Sprawdzałem w Google i chyba akcja zaczyna przynosić efekty. Trafiłem na kilka blogów i nie dowiedziałem się jak zrobić sobie krzywdę. 😊
    Ciekawy jestem czy jak mam w historii wyszukiwania "jak się zabić" i "jak popełnić samobójstwo",to Google wyświetli mi jakieś reklamy z tym związane.

    OdpowiedzUsuń
  2. Też wpisywałam różne kombinacje śmierci, samobójstwa itp i póki co nie mam żadnych propozycji z google z tym tematem związanych. Jeszcze tego brakuje, żeby mi takie rzeczy się wyświetlały w proponowanych...

    OdpowiedzUsuń

Fajnie że mnie odwiedziłaś/eś. Mam nadzieję, że spędziłaś/eś tu miło czas. Możesz podzielić się swoimi wrażeniami w komentarzach, możesz też zachować opinię wyłącznie dla siebie. Oczywiście komentarze obraźliwe zostaną usunięte z wiadomych przyczyn. Dzięki :)