niedziela, 14 grudnia 2014

Co Ja Plotę w klatce

Jest grudzień. Mniej więcej od miesiąca wystawy sklepowe dość skutecznie i rażąc po oczach informują nas, że Święta Bożego narodzenia już tuż tuż. W  związku z tym chciałam zrobić Wam prezent. Świąteczny wpis nie byłby niczym oryginalnym, świetny rysunek w paincie, wprost spod mojej utalentowanej ręki - również nie. Postanowiłam zatem zrobić coś, czego nigdy w życiu nie podejmowałam się, czyli nakręcić filmik poklatkowy. Ode mnie dla Was. W głowie ułożyłam  konspekt, wyobraziłam sobie świetny i profesjonalny efekt, napisałam scenariusz, wynajęłam fotografa (M może dopisać sobie kolejny fach do CV) i zabrałam się do dzieła. Nic nie szło tak jak zaplanowałam, nic nie trwało też tyle ile zaplanowałam. O przymusie zakończenia pracy nad projektem zdecydowały wypieki. Jeszcze jeden dodatkowy dzień zdjęć i po babeczkach nie byłoby śladu. Albo zżarłyby je dzieci, albo pleśń.
Spięłam więc pośladki i po kilku dniach chodzenia w tych samych ciuchach, wyciągania i chowania miksera kilkanaście razy dziennie, układaniu, kasowaniu i zapisywaniu zdjęć, zawieszania się komputera kilka razy dziennie i wprowadzaniu korekt do ciągle nieidealnego projektu, film ujrzał wreszcie światło dzienne.
Ponieważ kosztował mnie on sporo pracy, pochłonął dużo czasu oraz moich nerwów, od których na głowie pojawił mi się pierwszy, zdemaskowany przeze mnie siwy włos (wyrwałam chama), film zamieszczam zamiast wpisu. Został stworzony dla Was, z myślą o Was i chciałam nim podziękować Wam za to, że jesteście, że nie uciekacie w popłochu (no może poza 3 osobami, które mnie odlubiły), że wciąż przybywacie, i że lepszych czytelników nie mogłam sobie wymarzyć. Wiem, że do świąt jeszcze półtora tygodnia, ale wybaczcie, nie mogłam się powstrzymać przed publikacją.
So... miłego oglądania i bądźcie wyrozumiali wobec mojego pierwszego, amatorskiego filmu poklatkowego.


A jeżeli podobał Ci się ten filmik, możesz oddać na niego swój głos klikając w łapkę i dodając do ulubionych na *** ZBLOGOWANI***


7 komentarzy:

 1. Wesołych Świąt ! :)
  Fajny filmik i widać że włożono w niego bardzo dużo pracy i przygotowań - gratuluje

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny filmik :) Tobie, Twojemu M oraz Małej i Dużej J wszystkiego najlepszego z okazji świąt (które są coooraz bliżej ). Życzę Wam przede wszystkim spokoju i cierpliwości -oraz mocnej choinki, kiedy Mała lub Duża po raz 1000 pociagnie za którąś z bombek " bo taka śliczna " :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. http://3.bp.blogspot.com/-5A_8KEiAEmc/UuyHAInzk0I/AAAAAAAAFnY/TyX37vr7gXQ/s1600/DSC_0394.JPG

  Polecam :)

  OdpowiedzUsuń

Fajnie że mnie odwiedziłaś/eś. Mam nadzieję, że spędziłaś/eś tu miło czas. Możesz podzielić się swoimi wrażeniami w komentarzach, możesz też zachować opinię wyłącznie dla siebie. Oczywiście komentarze obraźliwe zostaną usunięte z wiadomych przyczyn. Dzięki :)